• یا الله یا رحمان یا رحیم ، یا مقلّب القلوب ثبّت قلوبنا علی دینک
ای خدا، ای بخشنده، ای مهربان، ای دگرگون کننده ی دل ها، دل های ما را بر دینت (اسلام راستین و حقیقی) ثابت نگهدار

• الحمدلله علی کلّ نعمة ، اسئل الله من کلّ خیر ، اعوذ بالله من کلّ شر ، استغفر الله من کلّ ذنب
شکر و سپاس برای خدا است بخاطر تمام نعمت هایش (که به ما عطا کرده است)، از خدا تمام خیر ها را درخواست میکنم (خیر دنیا و آخرت)، از تمام بدی ها به خدا پناه میبرم،  بخاطر تمام گناهانم از خدا طلب آمرزش میکنم

• ربنا آتنا فی الدنیا حسنة و فی الاخره حسنة و قنا عذاب النّار
پروردگارا در دنیا به ما خیر و خوبی بده و در آخرت نیز خیر و خوبی بده و ما را از عذاب آتش حفظ کن

1. متأسفانه بدلیل کمبود وقت فعلا همین قدر نوشته ام ، در آپدیت های بعدی اعراب را کاملتر میکنم»
  2. من سعی کرده ام که مطالب بدون هرگونه غلط (اعم از : املایی و ) باشند ولی در صورت مشاهده ، لطفا در کامنت ها به من خبر بدید// یا در صورت داشتن ترجمه ای بهتر»

انتظار یعنی دویدن، نه ایستادن

مقدمه و توضیحات (مطلب ثابت)

چند دعای یک خطی + ترجمه (4)

، ,ای ,خیر ,خدا ,تمام ,کلّ ,من کلّ ,از خدا ,در صورت ,و خوبی ,خوبی بده

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ امور فرهنگی و مذهبی پژوهشگاه فاوا این وبلاگ وجود خارجی ندارد انجمن خیریه جاوید شنا، آب درمانی، حرکات اصلاحی وبلاگ رویا احمدی طراحی سایت ، سئو ،تبلیغات در گوگل تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود آیریس چه روزی این وبلاگ متوقف خواهد شد؟ خرید و فروش و قیمت پودر پیاز و سیر گپ و گفت